Tal by the Beach
****
HAYARKON,287 10 , Tel Aviv, 62504, Israel
Online rezervace. Ceny od ILS623.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od ILS 623
Tal by the Beach - an Atlas Boutique Hotel is a 4-star property that is just steps away from the enchanting beach and Tel Aviv's up-to-the-minute port and shopping areas. This luxury hotel offers comfortable accommodation and includes free WiFi and complimentary breakfast.

The Tal by the Beach - an Atlas Boutique Hotel is placed on the northern side of HaYarkon Street and offers a selection of room sizes, some including kitchenettes. All rooms are decorated in a contemporary fashion and offer modern comforts such as air conditioning and en-suite bathroom facilities.

A convenient multilingual concierge service is on hand offering tour information and sightseeing tips. After a long and exciting day of exploring, guests can relax at Tal Hotel's comfy bar, enjoy a refreshing drink and check emails using the free WiFi.

This prime location of the Tal Hotel allows guests to take pleasure in the most exclusive surroundings of Tel Aviv and is just a short stroll away from Tal to discover the city's vibrant and exciting nightlife, the enchanting sandy Mediterranean beach and the popular Dizengoff shopping street.

Business guests staying at Tal Hotel are within close range of the main highways, making their visit more convenient for the business.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Tal by the Beach je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...We had a fantastic stay at this boutique hotel. Modern design and welcoming, relaxing atmosphere. Breakfast was the best...
Celkové hodnocení: 10.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Tel Aviv, Israel (SDV-Sde Dov) - 1.16 mi
  • Tel Aviv, Israel (TLV-Ben Gurion) - 8.58 mi
  • Haifa, Israel (HFA) - 51.92 mi
  • Beersheba, Israel (BEV-Teyman) - 55.85 mi
  Muzea
  • Tel Aviv Museum of Art - 1.38 mi
  • Bauhaus Foundation Museum - 1.42 mi
  • Eretz Israel Museum Complex - 1.51 mi
  • Palmach Museum - 1.68 mi
  • Azrieli Roof Top Observatory - 1.74 mi
  • Independence Hall Museum - 2.12 mi
  • Museum of the Jewish Diaspora - 2.32 mi